Таємниці Залізниці або прогулянка Конкорсом - Таємниці Залізниці або прогулянка Конкорсом"

Таємниці Залізниці або прогулянка Конкорсом
new
Страны: Украина
Тип тура: Экскурсионный
Даты заездов: Дата по запросу

Цена: 125 грн.

Забронировать

 

Вокзал ніколи не спить. Прибувають  та відправляються потяги, спішать по своїх справах пасажири. Він живе окремим життям. Ось про це життя  ми вам і розповімо  у нашій екскурсії «Таємниці Залізниці або Прогулянка Конкорсом». Так що ж це за конкорс  такий!?  Ви  обов`язково отримаєте відповідь на  це питання . А ще вас чекає багато цікавого ! І деякі з залізничних таємниць стануть  вам відомими. Ця екскурсія нікого не залишить байдужим. На вас чекають різноманітні  експонати  та можливість всюди залізти і все помацати власноруч. Ви дізнаєтесь багато про принцип роботи залізниці  та залізничного транспорту . Ну і, звісно ж, залізничні байки та реальні історії від нашого гіда , який пропрацював на залізниці 15 років.

Нашу подорож ми почнемо з  Південного  терміналу Центрального залізничного вокзалу, потім відвідаємо музей-виставку історичного рухомого складу . Загальний час екскурсії складає 1,5 години.

За цей час ми з вами:

- Почуємо коротку , але пізнавальну  історію виникнення та  розвитку залізничного транспорту.

-Побачимо новий та старий термінали вокзалу- головної  залізничної артерії  міста.

-Дізнаємося  цікаві факти  про  те,  за яким принципом  працюють локомотивні депо, хто керує  маршрутами  потягів , як машиністи керують локомотивами , що найголовніше у роботі залізниці та хто забезпечує безперервну роботу вокзалу  на протязі  150 років.

- Відвідаємо музей–виставку залізничного транспорту, де ми з вами  обов`язково : 1) Побачимо зовні рухомий склад ; 2) Дізнаємося про локомотиви та вагони багато нового та цікавого; 3) Побуваємо у кабінах  старовинних паровозів , заглянемо до топки  одного з них; 4) Зайдемо усередину пасажирських вагонів, які були призначені  для перевезення  високих чинів  і керівників Російської Імперії та Радянського Союзу;  5) Відчуємо себе особливими пасажирами, а  хтось (як схоче) провідниками  та працівниками кухні  цих вагонів –салонів ; 6) Торкнемося , помацаємо, покрутимо, посмикаємо, відкриємо все, що буде в полі нашого зору на найстаріших експонатах рухомого складу минулого століття.

Наша екскурсія  буде цікавою та захоплюючою як  для дорослих , так і для дітей .

Місце зустрічі : Південний термінал Центрального залізничного вокзалу ,праворуч біля входу (напроти Храма Георгія Побідоносця)

Рекомендуємо надіти зручне взуття та головні убори. Мати з собою питну воду, прихопити фотоапарат, а також не забути взяти з собою свій чудовий настрій та бути готовими дізнатися і побачити  багато нового та цікавого про найпопулярніший вид транспорту.

Вартість туру без транспортного обслуговування:

Вартість екскурсії   125 грн. з людини.

У вартість входять : послуги гіда , вхідні квитки .

Мінімальна кількість  людей для проведення екскурсії : 10

Комментарии (0)

Добавление комментариев закрыто.

Другие туры

 • Новогодняя сказка
  Фабрика елочных игрушек
  new
  грн.
 • Троєщина TERRA INCOGNITA
  Пiшохідна екскурсiя Троєщиною .
  new
  75 грн.
 • Таємниці Залізниці або прогулянка Конкорсом
  Таємниці Залізниці або прогулянка Конкорсом
  new
  125 грн.
 • Древний Киев
  Пешеходная экскурсия по древнему Киеву
  new
  грн.
 • Дорогами древнего города
  new
  грн.
 • Прогулка по столице
  new
  160 грн.
 • Загородная прогулка
  Музей Пирогово
  new
  грн.
 • Дворцы и парки Печерска
  new
  125 грн.